MEDEWERKERS

Tom Vinoelst:

Zaakvoerder/Vennoot Accountant-belastingconsulent IAB

 e-mail: tom@vinoelst.com

Dirk Van Hove:

Zaakvoerder/Vennoot Erkend boekhouder fiscalist BIBF

e-mail: dirk@vinoelst.com

Wim De Flo

Dossierbeheerder senior - Erkend boekhouder BIBF 

e-mail: wim@vinoelst.com

Mathias Delafaille

Dossierbeheerder senior

e-mail: mathias@vinoelst.com

Damir Tamendarov

Dossierbeheerder junior

e-mail: damir@vinoelst.com

Malika Rahimova

 Dossierbeheerder junior

 e-mail: malika@vinoelst.com

Nathalie Van Royen

 Dossierbeheerder junior

 e-mail: nathalie@vinoelst.com

Anissa El Khalfioui

Dossierbeheerder junior

email: anissa@vinoelst.com

Roxanne Stenten

Office manager

 e-mail: roxanne@vinoelst.com



 U kan ons ook telefonisch bereiken op het nummer: + 32 (0)3 231 04 60

 of per fax op het nummer: + 32 (0)3 232 99 57

Telefonisch bereikbaar op het nummer: +32 (0)3 231 04 60

 of per fax op het nummer: + 32 (0)3 232 99 57

Openingsuren kantoor: